best platform to buy bitcoin in malaysia trading bitcoins in australia how to start bitcoin business 1 kwd to btc btc embedded systems timisoara bitcoin atm auckland ethereum cash coin bitcoin mining algorithm sha256 tradingview ideas btc bitcoin bahrain bitcoin lending club calcular btc ethereum market capitalization usb btc miner bitcoin canada reddit btc to ngn bitcoin mit clever bitcoin scam why bitcoin is good dream market bitcoin missing

% 100 Doğal Besin Kaynaklarımız ile Mutfağınıza Sağlık Getiriyoruz.

Tokat, Anadolu’nun kuzeyinde kurulmuş tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, kültürel ve doğal zenginlikleriyle yumuşak iklimiyle sıcakkanlı insanlarıyla tipik bir karadeniz yerleşkesidir. Sadece tarihi güzellikler değil doğasıyla da kendine aşık eder Tokat…

Tokat doğa turizmin yanı sıra ovalarında da tarım önemli bir güzellik kaynağıdır. Şehrin merkezinden, köylerine, yaylalarına, dağlarına kadar her türlü meyve, sebze, bakliyatlar tarlalarda doğal şartlarda yetiştirilir. Hepimiz çocukluğumuzdan beri temiz hava ve bereketli topraklarında yetişen köy ürünleriyle büyüdük.

Annelerimizin bizler memleketten uzakta olduğumuz zamanlarda bize gönderdikleri yöresel tatları taze ve doğal olarak bizlere ulaştırdığında ne kadar şanslı olduğumuzu anladık. Anne olduktan sonra ise bu lezzetlere ulaşmak isteyen tüm annelere, ev hanımlarına, yoğun tempoda çalışan iş kadınlarına, mutfağa meraklı eşlere yardımcı olmak adına Tokat Şalvarlı Doğal Ürünlerini kurduk. Amacımız hem köylü kadınlarımızı kalkındırmak hem de özlediğimiz eski tatları sizlere ulaştırmaktır.

Tokat Şalvarlı Doğal Köy Ürünleri olarak köylü kadınlarımızın elleriyle hazırladığı tamamen, doğal, katkısız ve tazecik ürünleri özel ambalajlarıyla sizlere ulaştırmayı görev edindik. Bizim için insan sağlığı her şeyden önemli asla mutfağımızda tüketmediğimiz hiçbir gıdayı sizlerle paylaşmıyoruz. Tokat geniş ve bereketli coğrafyasıyla tam bir ürün cenneti ama biz sizler için en iyisini en kalitelisini en doğalını üretiyoruz. Bütün isteğimiz size özlediğiniz eski tadları ulaştırmak ve kendinizi köyünüzde hissetmenizi sağlamak.

İyi alışverişler dileriz.

Kolay ve Güvenli Alışveriş

Güvenlik Önlemlerinin Had Safhada Olduğu Web Sitemiz Üzerinden Kolaylıkla Sipariş Verebilir, Siparişlerinizi Takip Edebilirsiniz.

100% Para İade Garantisi

Tüm Ürün Listemizin İade ve Değişim Garantisi Bulunmaktadır. Bu Konudaki Bilgilere İade Koşulları Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz.

Aktif Müşteri Desteği / Hızlı Sipariş

Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Taleplerinizde, Satış Öncesi ve Sonrası Tüm Aşamalarda Telefon ve E-Posta İle Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Ne Yapıyoruz?

Bereketli topraklarımızdan sizler için özenle yetiştirilmiş ürünleri topluyor, tamamen hijyenik koşullarda paketliyor ve kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin özlediği damak tadını en hızlı ve en ekonomik şekilde sizlere sunma gayreti, bizleri ürün yelpazemizi de genişletme konusunda motive etmektedir.

Hedefimiz

Topraklarımızın bereketinin ve damak tadınızın belirli bir tarihi olmasa da son 5 yıldır bu konuyu uzaklardaki size ileterek yarınlara ulaşıyoruz.

17 Haziran 2021 / 1 Temmuz 2021 arasında
250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese
"Kargo Ücretsiz"